Aspot Clinics

4,3
Rated 4,3 out of 5
(42)

Masz doświadczenie z tą kliniką?

Opisz je i pomóż innym pacjentom.

Napisz opinię

Opisz swoje doświadczenie z tą kliniką konopną.

Zapoznaj się z naszymi Wytycznymi dla Recenzentów

Ocena

4,3 na 5 gwiazdek (na podstawie 42 opinii)
Świetna76%
Dobra5%
Średnia2%
Słaba5%
Okropna12%

Bardzo zle doświadczenie

Rated 1,0 out of 5
19 maja, 2024

Niektórzy lekarze są w porządku ale jak trafisz na tych gorszych to strata pieniędzy bo nie chcą wypisać tego leku który tobie odpowiada, słabo.

Krystian

Marek Jaglinski

Rated 5,0 out of 5
17 maja, 2024

Byłam na wizycie u pana Marka chciałam pierwszy raz spróbować z poleceniem z mojego psychiatry terapię z medyczną marihuana miałam ciężkie stany ,nie dawałam rady normalnie funkcjonować. Z polecenia pana Marka spróbowałam poleconą mnie terapię, Powiem że normalnie jestem w szoku przez to że tak dobrze podpasowała ta terapia, Będę polecała wszystkim kto ma niepokój w środku

Dariia

Pełen profesjonalizm

Rated 5,0 out of 5
16 maja, 2024

Szybka i profesjonalna pomoc w formie teleporady. Doktor przeprowadził wywiad na temat problemów zdrowotnych, uczuleń i uzależnień. Szczegółowo wytłumaczył przebieg leczenia a wskazówki dodatkowo umieścił w podsumowaniu wizyty. Pełen profesjonalizm, zdecydowanie polecam!

Jacek

Było okej a teraz jest słabo

Rated 2,0 out of 5
5 kwietnia, 2024

Gdy pierwszy raz korzystalem z uslug aSpot byłem zachwycony. Niestety co wizytę trafia się inny lekarz, w moim przypadku kazdy miał inne zdanie na temat leczenia. Gdy pierwszy zapisał 22% to drugi zapisał 8%, bo stwierdził że w moim przypadku to wystarczy. Nie podtrzymał leczenia pierwszego lekarza, tylko stworzył swoje na nowo. W takim razie stwierdzam, że tylko kliniki z jednym i tym samym lekarzem maja sens.

Kacper

Bardzo pozytywnie

Rated 5,0 out of 5
20 marca, 2024

Szybka i profesjonalna pomoc. Teleporada telefonicznie (bez wideo, bez linków), doktor spokojnie przeprowadził wywiad zdrowotny i wytłumaczył szczegóły leczenia; Sprawdził dostępność leków w okolicy, także w kilka chwil mogłem zrealizować receptę. Zdecydowanie polecam!

Rob

Szybko i sprawnie

Rated 5,0 out of 5
14 marca, 2024

Pierwsza recepta w moim życiu, choć styczność z M. już miałem, poczytałem jakie są odmiany i mniej więcej już wiedziałem czego oczekuje, Pan Łukasz B. wysłuchał co mam do powiedzenia, przepisał dokładnie to co chciałem, komfort psychiczny zdecydowanie na plus majac świadomość legalność leku. Polecam

Kamil

Fachowa konsultacja

Rated 5,0 out of 5
1 marca, 2024

Korzystałem z usług innych lekarzy, ale po konsultacji i znajomości tego tematu jestem pozytywnie wstrząśnięty, lekarz dr. Sochacki udzielił mi takiego wywiadu dzięki któremu utrzymał mnie w świadomości o swojej wiedzy. Skorzystałem pierwszy i nie ostatni raz.

Radosław

Wizyta

Rated 5,0 out of 5
1 marca, 2024

Obsługa na najwyższym poziomie. Lekarze uprzejmi i pomocni. Polecam serdecznie.

Katarzyna

Nie tak łatwo jak by się wydawało

Rated 1,0 out of 5
1 marca, 2024

Jak to w każdym biznesie, jest haczyk. To, czego żadna klinika nie umieści na stronie głównej to fakt, że najprawdopodobniej nie dadzą recepty w przypadku wielu przeciwwskazań, np. mniej niż 25 lat i inne. Oczywiście tej informacji nie ma, bo gdyby była, to byłoby o wiele mniej telefonów.

To, czego również nie ma na stronie, to że nie dadzą ci recepty, jeśli ubiegasz się o marihuanę medyczną, by leczyć swoje dolegliwości, i jest ona pierwszym lekiem na jaki się decydujesz.

W skrócie – najpierw jakieś terapie / leki + brak przeciwwskazań, i MOŻE dostaniesz receptę.

Tak powinno być napisane, lecz nie ma 😉

pacjent

zależy jaki doktor

Rated 3,0 out of 5
9 stycznia, 2024

Po pierwszej teleporadzie byłam zachwycona, lekarz przejął się moim przypadkiem SM i zalecił odpowiednią waporyzację. Przy drugiej teleporadzie zadzwonił do mnie inny doktor, na którego trafiłam również przy czwartej. Pan doktor nie rozumiał tego, że zaczęłam gdzieś receptę i jej nie skończyłam wykupywać, ponieważ apteka była daleko od mojej miejscowości, a zalecone susze nie wszędzie są dostępne. Wyliczał mi gramy i ile spalam, a ja poczułam się jak jakiś narkoman, bo recepty były zrealizowane, ale nie wykupione w całości (kupowałam po 2-3gramy każdego dostępnego suszu by zobaczyć w który warto zainwestować i po którym będzie najlepszy efekt). Było to dla mnie przykre doświadczenie. Zainwestowałam w wagę, tak mi się wbiła w głowę ta rozmowa. Wierzę jednak że nie trafię już na Pana doktora Gbura, który mierzy wszystkich jedną miarą, nie wiem jaką, może swoją. Gdybym jednak trafiła to będę zmuszona dla swojego komfortu psychicznego zmienić klinikę. Ogólnie polecam, ale z dystansem.

zawiedziona

Umów wizytę

Przejdź do strony kliniki

zewnętrzny link

Podstawowe informacje

Teleporada:

TAK

Kwalifikacja:

PŁATNA

Pierwsza Wizyta:

50

Kolejna Wizyta:

50

Wizyta Receptowa:

Dane kontaktowe

pl. Grunwaldzki 22
50-363 Wrocław

Coś się nie zgadza?

Poinformuj nas o tym

kontakt

Wszystko, czego potrzebujesz!

Waporyzatory, bonga, młynki, CBD — nawet do 30% taniej.

Scroll to Top