zdjęcie kwiatu konopi odmiany gorilla glue od producenta four20 pharma
Hybryda
Kariofilen

THC: 22%

CBD: 1%

Gorilla Glue

Cannabis flos THC 22%, CBD

0,0
Rated 0,0 out of 5
(0)

Opis

Gorilla Glue, nazywana także GG4, to niezwykła hybryda, której intensywny i skunksowy zapach jest nieodparcie fascynujący. W jego aromacie doskonale łączą się nuty sosny, ziemi, cytryny i kawy, tworząc złożoną kompozycję. Co do smaku, dominują nuty diesla i czekolady, które przeplatają się z kwaśnym jabłkiem i subtelnie chemicznymi akcentami.

Dominującym terpenem jest kariofilen, który nadaje ostrego, pieprznego smaku, ale także mircen o ziołowym charakterze i limonen o przyjemnym cytrusowym aromacie. Dzięki temu GG4 wyróżnia się nie tylko swoimi właściwościami, ale również wyjątkowym bukietem smakowym.

Odmiana ta przynosi głęboki relaks, wprowadzając uczucie senności i zwiększony apetyt. Efekty te mogą być intensywne, zwłaszcza dla osób o niskiej tolerancji na THC. Początkowy silny efekt Sativy szybko przechodzi w odczucie genów Indica, dostarczając równocześnie szybkiego uczucia relaksu w całym ciele.

GG4 jest ceniona przez pacjentów medycznego użytku marihuany, którzy szukają ulgi od objawów stresu, lęku i bólu. Dzięki swoim właściwościom terapeutycznym, stanowi doskonałą opcję dla osób zmagających się z różnorodnymi dolegliwościami psychicznymi. Odmiana ta może przynieść ulgę i odprężenie w trudnych chwilach.

Należy pamiętać, że jak większość odmian konopi, GG4 może wywołać niektóre typowe efekty uboczne, takie jak suchość w ustach i oczach. Użytkownicy powinni zachować umiar w stosowaniu, aby uniknąć uczucia paranoi, które może pojawić się u osób wrażliwych na wysokie poziomy THC.

Uwaga! – Wszelkie przedstawione informacje mają wyłącznie charakter informacyjny i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej, diagnozy ani leczenia.

Masz doświadczenie z tą odmianą?

Opisz czego inni pacjenci mogą się spodziewać.

Napisz opinię

Opisz swoje doświadczenie z tą odmianą marihuany.

Przeczytaj nasze Wytyczne dla Recenzentów

Ocena

0,0 na 5 gwiazdek (na podstawie 0 opinii)
Świetna0%
Dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Nie ma jeszcze żadnych opinii. Napisz pierwszą!

Sprawdź dostępność

Przejdź do strony wyszukiwarki

zewnętrzny link

Podstawowe informacje

Producent:

Four20 Pharma

Średni koszt terapii:

63

zł/g

Opakowanie:

5, 10 i 15

g

uspokaja

pobudza

mało THC

dużo THC

Możliwe efekty

GłódRelaksSenność

Podane efekty mogą różnić się w zależności od aktualnego stanu fizycznego i psychicznego użytkownika.

Możliwe zastosowania

BezsennośćBólBrak apetytuLękiStres

Podane informacje nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Zasięgnij porady lekarza przed użyciem konopi w leczeniu jakichkolwiek schorzeń.

Coś się nie zgadza?

Poinformuj nas o tym

kontakt

Wszystko, czego potrzebujesz!

Waporyzatory, bonga, młynki, CBD — nawet do 30% taniej.

Scroll to Top